Velikonočnega mednarodnega turnirja v košarki na Češkem so se udeležili tudi Trboveljčani!

V torek, 3.4.2012, se je Športno društvo Felix Trbovlje odpravilo v češko mesto Ostrava, kjer so se udeležili velikonočnega mednarodnega turnirja v košarki. Turnirja so se udeležili s 4 ekipami iz društva. V Ostravi so bili nastanjeni 5 dni. V telovadnicah so se borili proti nasprotnicam iz tujih držav oz. spodbujali in navijali za ostale ekipe iz društva. Na koncu so kar 3 ekipe – kadetinj, starejših pionirk in mlajših pionirk, osvojile nehvaležno 4. mesto, ekipa najmlajših pionirk pa je bila 6.

Ta mednarodni turnir je bil tako za igralke, kot tudi za trenerje, nepozaben in poln novih doživetij. Ne glede na rezultate, so se s turnirja vrnili kot zmagovalci, saj vedo, da jim je le-ta prinesel ogromno izkušenj in dobro popotnico za nadaljne tekmovanje v slovenski ligi. Več o mednarodnem turnirju si lahko preberete na: www.sdfelix.com.