Vabila na odprtja novih pridobitev

Veseli smo, da vas lahko ob občinskem prazniku povabimo na odprtja novih pridobitev, zato vljudno vabljeni v našo družbo v četrtek, 9. junija!
Ob 12. uri bomo odprli pristajalno mesto za helikopter, kjer bodo pri prikazu prevoza ponesrečenca sodelovali trboveljski gasilci, reševalci in helikopter Slovenske vojske. V kulturnem programu bodo sodelovali otroci Vrtca Trbovlje.
Ob 17. uri vabljeni v mestni park na odprtje Paviljona Park. Skupaj z Društvom prijateljev mladine Trbovlje bomo pripravili animacijski program za najmlajše, s kulturnim programom nas bodo razveselili učenke in učenci OŠ Trbovlje, PŠ Alojza Hohkrauta. Paviljon Park bo delil brezplačni sladoled za otroke in prigrizke za vse obiskovalce.
Praznujte z nami!