Tretja zaporedna zmaga rokometašev Rudarja!

Rokometaši Rudarja so dosegli tretjo zaporedno zmago v letošnjem prvenstvu. V domači dvorani so zanesljivo osvojili novi točki in zadržali stik z najboljšimi v 2.DRL.

Trboveljčani so si pot do zmage tlakovali od prve minute dalje z obrambo, ki je ob pomoči obeh vratarjev delovala brezhibno, gostujoča ekipa je od 9. minute do konca polčasa uspela zadeti samo dvakrat. Domači igralci pa so medtem zadevali iz protinapadov in si do polčasa nabrali 13 golov prednosti (18:5).

Tudi v drugem polčasu smo gledali podobno sliko na igrišču, domači trener Babovič je v igro poslal vse igralce in s tem držal visok tempo igre. Rudar je tako v 53. minuti prišel do največjega vodstva na tekmi, rezultat 31:14. V zadnjih minutah srečanja so gostje iz Murske Sobote le uspeli nekoliko znižati visok zaostanek, do končnih 31:19 za ekipo Rudarja.

Denis Ravkič se je pridružil klubu igralcev, ki so pedesetkrat oblekli dres RD Rudarja. Čestitke!

RD Rudar – RK Pomurje 31:19 (18:5)

Trbovlje 12.10.2013, dvorana Polaj, 150 gledalcev. Sodnika Štern M. in Nikolič D.

RD Rudar: Škrabar, Radulovič, Strmljan 4, Ravkić 3 (1), Stanič, Kuder 2, Jukič 1, Kozinc 1, Povh, Frece 1, Polanec 2, Medved 5 (2),Grošelj 2, Pišek 2, Zaletel 1, Dobravc 7 (2).

Trener Babovič Dragan.

RK Pomurje: Krajnc, Petraš 6 (2), Kreft 9 (1), Gerič 3, Pintarič, Čerpnjak 1, Ščavničar, Gorjup, Zemljič, Legnar.