Felix Zasavje dobil zmagovalko v metih na koš

V soboto, 21.1.2017, je v športni dvorani Polaj v Trbovljah potekal All Stars mednarodne lige Extra Liga LPI.si.

Na dogodku so nastopile člankske igralke 8 sodelujočih ekip v ligi, pred njimi pa so svoje znanje prikazale tudi mlajše pionirke U-13 in starejše pionirke U-15. Za ŠD Felix Zasavje so v članski kategoriji nastopile Manja Slapšak, Špela Kosem in Sara Jukič. Prav tako, pa je imel zasavski klub svoje predstavnice v pionirskih ekipah, saj so za ekipo “Temnih” U-13 nastopile: Semra Huremkič, Lea Bartelme, Maša Holešek, Kim Žibert, Hana Husič in Maša Kurent ter v kategoriji U-15 Maša Božjak, Pia Razboršek, Neža Celestina in Laura Đurica.

MLAJŠE PIONIRKE (U-13)

Ekipa Svetle : Ekipa Temne 16:68 (6:18, 6:26, 4:12, 1:12)
Ekipa Svetle: Mia Žekš 10, Živa Rituper, Lana Vidovič, Eva Maučec 4, Ula Šalja, Tia Centa, Tjaša Marn in Lana Kovačič 2
Ekipa Temne: Ema Robič 4, Zoja Šporn, Anja Ščekič, Semra Huremkič 13, Lea Bartelme 12, Maša Holešek 16, Kim Žibert 16, Hana Husič in Maša Kurent 2
MVP: Lea Bartelme (Felix Zasavje)

STAREJŠE PIONIRKE (U-15)

Ekipa Svetle : Ekipa Temne 32:36 (0:9, 9:6, 7:12, 16:9)
Ekipa Svetle: Nika Bartulac 2, Lana Pirman 3, Bruna Čeh, Blaža Čeh 17, Ana Lukač, Lucija Frlic 8, Nastja Lepajne 2, Zoja Čadež, Katja Vertuš, Aida Dizdarevič, Nika Judež
Ekipa Temne: Danaja Lavtižar 2, Neža Lavtižar 6, Adela Huseinbašič 2, Natalija Šmitran 2, Maša Božjak 2, Neža Celestina 2, Pia Razboršek 9, Laura Đurica 1, Lucija Kauzler 8, Ivona Krznar, Zita Božovič 2
MVP: Blaža Čeh (Pomurje)

ČLANICE

Ekipa Sive : Ekipa Oranžne 58:58 (13:15, 23:8, 11:17, 11:18)
Ekipa Sive: Tina More 7, Sara Jukič, Nika Premuž 2, Susi Rauter, Špela Kosem, Alina Seher, Lara Brezovec 5, Roberta Strocinger 5, Lejla Pamič 20, Korina Francišković 4, Rebeka Brkovič in Manja Slapšak 15
Ekipa Oranžne: Alja Samec 15, Nikita Trček, Ajda Burgar 4, Lucija Frlic 4, Kiara Marinič 4, Nina Domjan, Nina Vehar 2, Lejla Rošič 5, Zala Lavrič 9, Tjaša Senčar 1, Anja Špoljar 4 in Pia Zupan 10
MVP: Alja Samec (Pomurje)

Zmagovalka v metih za tri točke: Alja Samec (Pomurje)
Zmagovalke v metih na koš: Nika Premuž (Vindi Varaždin), Lucija Kauzler (Vindi Varaždin) in Kim Žibert (Felix Zasavje)

© 2015 Novičarski portal Sr(e)čno Trbovlje

Na vrh strani